FOTOT/ Vjen fotomontazhi i radhës nga Rama, do ju shkrijë së qeshuri

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij të facebook-ut një fotomontazh me të cilën kësaj here nuk ironizon kundërshtarin e tij politik Lulzim Basha.

Në përgjigje të një kometuesi që i shkruan për këtë foto se kjo është e tepërt, Rama i thotë se këtë fotomontazh e ka gjetur në rrjetet sociale, e cila i ka pëlqyer dhe e ka postuar në faqen e tij.

REPLIKAT

Komentuesi: Mbaje ket shami se te duhet mi fshi lotet sonte pas humbjes nga Reali 😂😂😂

Edi Rama:  😂😂😂

Komentuesi: Kjo eshte e tepert mor figure

Edi Rama: Figure keto per te qeshur nuk i bej une figure, dalin neper rrjet dhe cilat me bejne mua per te qeshur kur i ndesh, postohen edhe ketu😀 Kuptove figure?😂✌️

 

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama-3.png","attachment_id":"698472"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama1.jpg","attachment_id":"698473"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/RAMAA-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/RAMAA.png","attachment_id":"698474"}]

5 komente në “FOTOT/ Vjen fotomontazhi i radhës nga Rama, do ju shkrijë së qeshuri”

 1. Liku says:

  Ky e qeveris kete vend?! Kur?! Ky eshte o ne tv o ne fb…

  1. arbereshi says:

   Figurat dhe florinjte po ta kuptojne qe jane rrota katunaresh nuk do ti perdorin me keto fjale. Sa paskan qene keta lloj katunaresh, o mush veni me figura dhe florinj kallp qe nuk bojne mo muhabet brigate bujqesie por dine vetem muhabete veshjesh firmato qe mendojne se eshte e vetmja kamuflazh per tu mcef nga katunaria e dukshme qe paraqesin por kokes me cepa dhe rraketizmit skane ci bejne.

 2. Lennard says:

  Real Madrid-Juve 3:1
  Mos u mburr more Doc
  Sonte Naten do ta Shoc

 3. Dushi says:

  More Edi ti koke dal buzgaze jo duke qar nuk koke adhurue i flaket i Juves se per ndryshe ajo shami qe e kie ne koke e kishe ujit nga lotet hahahaha

 4. shpresa says:

  Lennard, edhe rezultatin e ke ngaterruar se doli 4:1 dhe jo 3:1, por si duket je nxituar aq shume sa nuk ke duruar te perfundoje ndeshja por ke shkruar te te dale emri i pari. Mos u nxito me, se populli yt ka thene: kush nxitohet, pengohet e thyen koken e tij. Kjo jo vetem per ty.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *