Deputetja e PD i përgjigjet Luan Ramës: LSI o LSI prej Malsie do kthehesh n’shpi, Tropoja institucion i Lirisë, nuk i zë besë LSI-së

Deputetja e Partisë Demokratike Mimoza Hajdarmataj, ka reaguar pas poezisë që ka recituar nënkryetari i LSI  Luan Rama në Tropojë.

Përmes një statusi në facebook Hadarmataj i ka kthyer përgjigje Luan Ramës përmes një bejteje:

“çiftelia me dy tela

Një Atdheu, një PD-ja

LSI o LSI

Prej Malsie do kthehesh n’shpi”.😜

Tropoja Institucion i Lirisë

Nuk i zë besë LSI-së”.

Statusi i plotë

Fushata e të majtës vetëm me batuta e asnjë bilanc…

Luan Rama paska recituar një poezi në Tropojë.

Eh more Rama i LSI-së….malësoret kanë një instrument të vecantë- ciftelinë dhe ti e di fort mirë që jo gjithkush ia mban dot rimën….

Meqënese fushata e të majtës ka vetëm batuta e asnjë bilanc edhe unë po e provoj me një bejte:

“Ciftelia me dy tela

Një Atdheu, një PD-ja

LSI o LSI

Prej Malsie do kthehesh n’shpi”.😜

Tropoja Institucion i Lirisë

Nuk i zë besë LSI-së”.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Deputetja e PD i përgjigjet Luan Ramës: LSI o LSI prej Malsie do kthehesh n’shpi, Tropoja institucion i Lirisë, nuk i zë besë LSI-së”

  1. TRAPI says:

    AS SALIUT NUK I ZEME BESE AS DHE JUVE ME QELESHE,,HHHAHHAH

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *