FOTO/ Dështimi radhës i Lulzim Bashës në Librazhd. Më shumë gra socialiste kishte mbledhur Taulant Balla

Lulzim Basha po dështon dita ditës në të gjitha takimet e zhvilluara me elektoratin e djathtë.Duke qënë të paralajmëruara takimet me të gjithë qytetarët dhe jo me përfaqësues të veçantë të komuniteteve, atëherë dështimi është akoma më i madh.

Rasti me konkret ka qënë takimi në qytetin e Librazhdit, ku nuk ka mundur të mbledhë as 200 vetë, në të gjithë këtë rreth.

Aq i vobektë duket takimi i Bashës, sa kur e krahason me takimin e kryesuesit të listës së kandidatëve për deputetë në qarkun e Elbasanit, Taulant Balla, takim ky me gratë po në Librazhd vihen re diferencat e thella për nga numri i pjesëmarrësve.

Më shumë kishte mbledhur gra socialiste dhe mbështetëse të PS Taulant Balla se sa Lulzim Basha gra, burra, të rinj e të reja demokratë në të gjithë rrethin e Librazhdit.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “FOTO/ Dështimi radhës i Lulzim Bashës në Librazhd. Më shumë gra socialiste kishte mbledhur Taulant Balla”

  1. Fjala shqipe says:

    I dashur Mero
    Jame i sigurt qe e di se takime te tilla, me pjesmarrje te vogel, jane tregues i ngritjes se civilizimit te popullit, ashtu sic ndodh ne USA
    Iku koha e grumbullimeve masive i viteve 1990, qe sillnin vetem shkaterrime

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *