FOTOT/ Skulptura mjaft domethënëse…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Shesh herë një vepër arti flet më shumë se sa njëmijë fjalë.

Të tilla janë këto skulptura që ju do të shihni pak më poshtë.

Ato gjenden në vende të ndryshme të botës dhe përpos mesazhit që përciellin ato janë realizuar në mënyra dhe forma të çuditshme

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/153405-2-2-650-cf9c4f8837-1484634114-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/153405-2-2-650-cf9c4f8837-1484634114.jpg","attachment_id":"699080"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/8.jpg","attachment_id":"699077"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/9.jpg","attachment_id":"699078"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/153005-10-10-650-5498f29f8d-1484634114-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/153005-10-10-650-5498f29f8d-1484634114.jpg","attachment_id":"699079"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura1.jpg","attachment_id":"699082"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura4.jpg","attachment_id":"699084"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura5.jpg","attachment_id":"699085"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura7.jpg","attachment_id":"699087"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/152755-1861443-650-25694bb237-1484634114-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/152755-1861443-650-25694bb237-1484634114.jpg","attachment_id":"699088"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura6.jpg","attachment_id":"699086"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/skulptura3.jpg","attachment_id":"699083"}]

1 komente në “FOTOT/ Skulptura mjaft domethënëse…”

  1. DREJTESIA says:

    Kjo “skulpture” ne brox ekziston dhe paraqitur ne MEDIAT e huaja shume vite perpara … duke vene DREJTESINE qe sot e vuan SHQIPERIA … vetem Z.Rama Ai qe i pari kerkoi Drejtesine e Vertete dhe VETTINGUN duhet te jete kryeministri yne perseri …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *