Grabitje në Fier, maskat i hyjnë në shtëpi 63 vjeçarit dhe i vjedhin 10 mijë euro

10 mijë euro i kanë grabitur disa persona të armatosur dhe me maska një 63-vjeçari nga fshati Zhupan.

Sipas policisë, personat e armatosur kanë hyrë në banesën e A.L, 63-vjeç dhe nën kërcënimin e armës i kanë marrë paratë. Gjithashtu grabitësit i kanë vjedhur  vjedhjen e një arme gjahu çifte.

Policia e Fierit ka ngritur një grup hetimor dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

itVidhet ne nje banese 10 mije euro policia po punon per zbardhjen e ngjarjes

Në datën 04.06.2017, rreth orës 04:30, në fshatin Zhupan, shtetasit A.L, 63 vjeç, në banesë, persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës, dyshohet se i kanë vjedhur rreth 10 mijë euro dhe një armë gjahu.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Grabitje në Fier, maskat i hyjnë në shtëpi 63 vjeçarit dhe i vjedhin 10 mijë euro”

  1. ''....askush nuk urrehet me shume,se ai qe thote perhere te verteten[Plato]. says:

    sunite gjaxore,’97-ta po afron…………..

  2. krysho ludovik says:

    fshati zhupan
    toponim 100% pellazg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *