vasili-lsi-petrit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “vasili-lsi-petrit”

  1. albaniafirst says:

    Shko mor legen. Ti hoqe nga puna te gjithe ato qe nuk ishin anetare te parties se Like Floririt dhe I zevendesove me militantet e tuaj hajdute, qe I jepnin “hisen” kryehajdutit qe e bene president.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *