Nard Ndoka e Luan Rama mendojnë njëlloj, ironizojnë kryeministrin: Urime Edo, fitore në 25 Qershor si Juve në finale

Kryeministri Edi Rama është një tifoz i zjarrtë i skuadrës italiane Juventus.

Pasi kjo e fundit u mund mbrëmjen e djeshme me rezultatin 4­1 nga skuadra e Real Madridit, shumë politikane nuk ka nguruar dhe e kanë ironizuar kryeministri i cili ende pa filluar ndeshja bënte parashikime dhe jepte rezultate.

Me anë të një statusi në “Facebook”, kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka e ka ironizuar kryeministrin ku shkruan se i uron Ramës që më 25 Qershor te fitojë si skuadra e Juves.

Ndërsa nga ana tjetër po aq therës dhe ironizues ka qenë dhe statusi i Luan Ramës i cili shkruan se: “Si mund të fitojë Juventusi me një tifoz si Edi Rama që e ka mëndjen tek timoni!!!”

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/ndoka-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/ndoka.png","attachment_id":"698670"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/luan-rama-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/luan-rama.png","attachment_id":"698672"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/LAUAN-NDOKA-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/LAUAN-NDOKA.png","attachment_id":"698667"}]
                 Loading...