Nard Ndoka e Luan Rama mendojnë njëlloj, ironizojnë kryeministrin: Urime Edo, fitore në 25 Qershor si Juve në finale

Kryeministri Edi Rama është një tifoz i zjarrtë i skuadrës italiane Juventus.

Pasi kjo e fundit u mund mbrëmjen e djeshme me rezultatin 4­1 nga skuadra e Real Madridit, shumë politikane nuk ka nguruar dhe e kanë ironizuar kryeministri i cili ende pa filluar ndeshja bënte parashikime dhe jepte rezultate.

Me anë të një statusi në “Facebook”, kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka e ka ironizuar kryeministrin ku shkruan se i uron Ramës që më 25 Qershor te fitojë si skuadra e Juves.

Ndërsa nga ana tjetër po aq therës dhe ironizues ka qenë dhe statusi i Luan Ramës i cili shkruan se: “Si mund të fitojë Juventusi me një tifoz si Edi Rama që e ka mëndjen tek timoni!!!”

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/ndoka-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/ndoka.png","attachment_id":"698670"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/luan-rama-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/luan-rama.png","attachment_id":"698672"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/LAUAN-NDOKA-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/LAUAN-NDOKA.png","attachment_id":"698667"}]

6 komente në “Nard Ndoka e Luan Rama mendojnë njëlloj, ironizojnë kryeministrin: Urime Edo, fitore në 25 Qershor si Juve në finale”

 1. timo says:

  Luan djali, në futboll fiton edhe pa tifozë. Në sgjedhje nuk fiton dot pa sgjedhës. Ju fatkeqësisht nuk keni aq sa për të fituar. Ai i gjati ka me bollëk. Ironia jote është thjesht letërsi jo mundësi për të fituar. Dmth shterpë, ashtu si partia juaj.

 2. Fatosi-kosove says:

  Tifozi mbetet tifoz edhe kur humbet,kurse servili si ti nardo e luan rama behen vetem me fituesin edeh kur shqiperia lujti kunder serbise ne beograd e ku u rrezikua edhe jeta e djemve tane,ju ishit me serbine,bile “motra” e juaj mbesa e sali berishes doli hapur kunder shqiperise dhe vajtoi gjate per serbine,prandaj nardo mos u zgerdhi se bythelepirsat si ti nuk i duhen asnje ekipi.

  1. Lugati says:

   mir i kan thone..kshu osht kur je tifoz me makaronat

 3. Xyz says:

  Çudi me këta dy personazhe. Nik e di pse janë kaq të papjekur politikisht
  Njëri zgërdhihet, tjetri bën seriozin, jo vetëm për rastin por gjithmonë. Ka rënë bërja politikë me njerëz joserozë por presin rastin që.me shkarravina të sulmojnë kunderdhtarët politikë mbasi u mungojnë programet serioze dhe stafet që inkanë.mbushur me të rinj adoleshentë dhe trubosh.
  Xyz

 4. pjeter says:

  hahahaha ,mos u gezoni shume me bolet e te tjereve,hahaha po i luten , e ednerrojne nje nate si reali, por realisht e dine se c’dote ndodhi,po i luten gajdexhiut, o gajdexhi, e ke qe e ke te fryre gajden, futja edhe nje here nga anet tona, hahahahaha, luan rama po pret gajdexhiun, se vet gajden e tij e ka te shpuar.

 5. shoqja jote prane pallatit says:

  O Luan,mblidh mendjen se ku do shkosh pas 25 qershorit ,se ti nuk fiton ne TR,me brockullat qe nxjerr nga goja jote e felliqur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *