Opozita ka nisur t’i lutet Zotit, deputeti i PD-Ramës: “Zonja e vjetër” u zbërthy keq, ogur i zi për ty!

Deputeti i PD, Ramës: “Zonja e vjetër” u zbërthy keqazi, ogur i zi për ty!

Deputeti i PD, Luçiano Boçi, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama në fund të finales së Champions League, ku Real Madrid triumfoi ndaj Juventusit.

Në rrjetet sociale, Boçi shkruan se “Zonja e vjetër” u zbërthy keqazi sot.

Këtë humbje të turpshme të Juventusit deputeti e quan ogur të zi për Ramën, i cili njihet si një tifoz i flaktë i skuadrës italiane.

“Rameeee “Zonja e vjetër” “u zbërthy” keqazi sot!! Ogur i keq per ty. Merre me mend se cfarë do t’i ndodhë njē burri të vjetëruar si ty! Po të bien “çitjanet” në fushë Rame!”, shkruan Boçi.

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “Opozita ka nisur t’i lutet Zotit, deputeti i PD-Ramës: “Zonja e vjetër” u zbërthy keq, ogur i zi për ty!”

 1. Luciano Pavaroti says:

  Citjanet mund ti bien,po mbani larg grate.

  1. prizem says:

   Vertet Juve u mund por nga Reali i Madridit e jo Halja e Vicidolit…

 2. optimizem per vendin says:

  Po Luçianos i kane rene breket dhe kete e tha njeriu tyre Lezhja para nja tre-kater ditesh. Kaq shpejte e harropi Luçiano apo fshihet si strucin dhe bythen po ja gervish dhelpra. Dhe Lezhja nuk beri shaka me sportin si Luçiano, por e kishte seriozish edhe ne emer te presidentit te tyre. Po keta njerez qe shikojne shtepine e tjetrit kur e tyre u ka marre flake!

 3. Franci says:

  Kur shkruan dhe pederasti Boci kunder Rames .Boci i biri i sekretarit te partise ne metalurgji.Ne fillim anetar i fresh- it e pastaj me pedene.
  Ne ambientin shoqeror njihet si torollak ndersa ne PD e mbajne per figure.E pra ky eshte niveli i kesaj partie.

 4. Fatosi-kosove says:

  Vitin e kaluar kur shqiperia lujti kunder serbise ne Shkoder dhe per fat te keq humbi nga serbia,sali berisha nga gezimi kaloi ne ekstaze dhe en fund gjeti edhe fajtorin,ku sipas tij ishte tifozlleku i Rames per kombetaren qe shkaktoi humbjen,tash luçiano qe nga emri na duket italian qenka gezuar se ka humbur juventusi sepse Rama eshte tifoz i tyre,a do te thot kjo se njerez si luçiano i gezohen çoft edhe fatkeqesive te kombit te vet vetem per inat te Rames ne kete rast,kurse ne anen tjeter nuk merret me krimet qe ka bere vete ai apo partiqka e tij,mjafton qe njeriu ta kujtoi diten kur kombetarja jine u terrorizua ne serbi dhe gezimi i pamase i sali berishes,mbeses se tij,luçianos,e te tjereve,pastai nuk tmerrohet nga ato qe luli i ka bere vendit siq ishte rasti i 21 janarit ku vrau njerez ne shesh,apo shkaterrimi iTiranes sa ishte kryetar,por merret me tifozllekun e Rames dhe per kete gezohet dhe i lutet Zotit ta ndihmoje luçianon e PD-n qe te vie ne pushtet,por a e di luçiano se Zoti nuk merret me kriminel sepse kur i ka sjellur ne kete bote i ka bere si gjithe te tjeret,por qe me vone fitojne titullin kriminel si luçiano dhe karakompania e tij,prandaj Zoti nuk merret me horra,ju zot keni krimin,drogen,tradhetine,prostitucionin dhe keshilltar fazlliqin,ju jeni raca me e ndotur qe mbane toka,prandaj mjefton tu themi Zoti ju marroft siq e keni marruar e turperuar kombin shqiptar.

  1. REAL-isti says:

   Eh Fatos ! Emri yt eshte emer shqiptari por kot
   Ti se ke probleme me gjuhen shqipe!
   As Edvin e as Luciano nuk jane emra shqip!
   Shqiperi – Serbi eshte lujtur ne ELBASAN! e jo ne SHKODER!
   Rama me Juventusin eshte marr me shume se me Vting-un ne kohen e fundit!
   Anadj te rroje kryetari yt se Juventusi iku oper lesh mbreme!

 5. Lennard says:

  O Plehre Pseudo Demokrate.Do te shkoni per Lesh pas Vetingut.I pari Sali Serbi e me rradhe Lul Hajduti,Fatmir Trafikanti,Like Floriri e te gjithe Bastardet qe kane renuar Ekonomine shqiptare dhe varferuar Popullin.
  Ne fakt PS eshte Real Madrid. Do te fitoje .Po duhet te angazhohet realisht ne denimin e Banditeve te Politikes Shqiptare

 6. Studenti says:

  O Luçiano, çitjanët e Ramës nuk bien se i mban kugji…….por edhe nëse i bien,,, kujdes se trembesh.

 7. Azio says:

  Nuk ke cfare te besh.
  Demokracia I ka hapur gojen edhe buceve qe nuk jetojne pa lehje si ky cope muti,Luciano Boci.

 8. rudini says:

  Dinjitetin ta tregoi pronari i Klanit o Lucifer.

 9. sherifi says:

  Qenka shume i “zgjuar”ky Luciano Boci, dikur ne nje pazar ne nje qytet ,nje djale kishte shkuar me te atin per pazar,po djali ishte si puna e Lucianos dhe humbi,i jati pagoi nje tellall, bertiste tellalli ” o milet; degjoni tellallin,ka humbur nje djal,e quain Luciano, i mencur sa humbi,per te bukur shikoni te jatin”.

 10. DIBRANI says:

  Rekord injorance , jo vetem e idjotit L.Boci , por me teper e gazetarit ,
  qe kerkon te beje lajm zhrgone ordineresh rrugace !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *