Rama thumbon LSI-në për reformën në arsim: Goditet nga ata që kanë ushqyer parazitizmin e klientelizimin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me të rinjtë dhe të rejat që votojnë për herë të parë në parkun e Divjakës. Rama tha se reforma në arsim goditet nga ata që kanë ushqyer parazitizmin, klientelizimin, dembelizmin, duke iu referuar në këtë mënyrë LSI-së.

Reforma në Arsim goditët nga të gjithë ata që në politikë kanë ushqyer parazitizmin, klientelizimin, dembelizmin. Ata kurrë s’kanë dashur t’i japin perspektivën e sigurt edhe atyre që mësojnë pak në shkollë”, tha Rama.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Rama thumbon LSI-në për reformën në arsim: Goditet nga ata që kanë ushqyer parazitizmin e klientelizimin”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *