VIDEO/ Ilir Meta dhe Luan Rama i bien daulles në Kukës

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ishte ditën e sotme në Kukës, bashkë me nënkryetarin e LSI-së Luan Rama.
Meta dhe Rama prezantuan kandidatët e kësaj force politike për qarkun e Kukësit.
Por ajo që ka rënë më shumë në sy, ishte pritja që kuksianët i kanë bërë kreut të Kuvendit dhe presidentit të ri, Ilir Metës.
Ai është pritur jashtë salle me daulle, ku nuk ka rezistuar dot tundimit për t’iu rënë atyre.
Edhe Rama e ka shoqëruar Metën në improvizimin me daulle.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Ilir Meta dhe Luan Rama i bien daulles në Kukës”

  1. Dajti USA says:

    Me thoni ju mue ku eshte ndryshimi midis Xhelal Mzatit dhe Ilir Metes,Floriri Ilir per te fituar vota ka filluar te behet karagjoz,por fizionomia e tij e ka bere nje klloun perfekt.

  2. Ardit says:

    O Like Floriri. Sikur te kane caktuar si daullexhi ne presidence or taj. Ç,ne shkon me i ra ne Kukes?A ta lejon qitapi kadiut?

  3. HAJDITI says:

    koken si ajo que i bie e ke..korrak

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *