VIDEO/ Ilir Meta dhe Luan Rama i bien daulles në Kukës

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ishte ditën e sotme në Kukës, bashkë me nënkryetarin e LSI-së Luan Rama.
Meta dhe Rama prezantuan kandidatët e kësaj force politike për qarkun e Kukësit.
Por ajo që ka rënë më shumë në sy, ishte pritja që kuksianët i kanë bërë kreut të Kuvendit dhe presidentit të ri, Ilir Metës.
Ai është pritur jashtë salle me daulle, ku nuk ka rezistuar dot tundimit për t’iu rënë atyre.
Edhe Rama e ka shoqëruar Metën në improvizimin me daulle.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...