Videolajm/ Rama vesh fanellën për ndeshjen e basketbollit mes Shqipërisë dhe Kosovës. Legjendat ne fushë…!

Sot ka hapur dyert “Parku Olimpik i Tiranës” për lojërat me dorë, ku janë të pranishëm kryeministri Edi Rama i shoqëruan dhe nga kryebashkiaku Erjon Veliaj. Me anë të një statusi në “Facebook”, Rama shkruan:

ERTV Live😀: Hap dyert sot Parku Olimpik i Tiranës – Siç luftuam dhe fituam për Vetingun, do të luftojmë e fitojmë për të rritur ekonominë dhe punësimin si asnjëherë më parë. Kemi bërë shumë.

Më shumë akoma mbetet për të bërë. Po ka edhe shumë për të humbur, nëse #PartiaSocialiste🌹 nuk mban, pa të tjerë në prehër, timonin e reformave. Për #ShqipërinëQëDuam🇦🇱🇪🇺me #Shtet💪 #Punë👍 #Mirëqenie😀

Nga Parku Olimpik, në përurimin e sallës moderne të lojërave me dorë “Feti Borova”, me një ndeshje basketbolli mes Shqipërisë dhe Kosovës ”.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *