Braçe ka një pyetje “të fortë” për kryeministrin Rama

Për kryeministrin Edi Rama opozita është ende e padukshme në fushatën e saj zgjedhore.

Rama ka postuar një tjetër ‘meme’ në rrjetin social Facebook, ku shfaqet ai vetë dhe deputeti socialist Erion Brace, që e pyet nëse e ka parë opozitën nga aty lart, për shkak të shtatlartësisë së kryeministrit.

“E sheh dot opozitën nga aty lart se s’po e gjej dot në terren”, shkruhet në foto, ndërsa Rama e shoqëron me disa të qeshura.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *