FOTOT/ Rita Ora tregon format e saj seksi në Tiranë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka lajmëruar nëpërmjet rrjetit social, Snapchat se ka ardhur në Tiranë për një gëzim familjar.

Ajo, së bashku me motrën e saj Elena kanë qenë shoqërueset e një mikeshe të tyre, qeë martohej.

Prej fotografive të publikuara, ajo duket shumë joshëse ndërsa kalon kohë me familjen e saj nën ambientet e një hoteli në qendër të kryeqytetit.

Rita ka mbërritur para një nate dhe nuk dihet sa i gjatë do të jetë qëndrimi i saj këtu.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita.jpg","attachment_id":"699310"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-1.png","attachment_id":"699311"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-2.png","attachment_id":"699312"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-3.png","attachment_id":"699313"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-4.png","attachment_id":"699314"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *