FOTOT/ Rita Ora tregon format e saj seksi në Tiranë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka lajmëruar nëpërmjet rrjetit social, Snapchat se ka ardhur në Tiranë për një gëzim familjar.

Ajo, së bashku me motrën e saj Elena kanë qenë shoqërueset e një mikeshe të tyre, qeë martohej.

Prej fotografive të publikuara, ajo duket shumë joshëse ndërsa kalon kohë me familjen e saj nën ambientet e një hoteli në qendër të kryeqytetit.

Rita ka mbërritur para një nate dhe nuk dihet sa i gjatë do të jetë qëndrimi i saj këtu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X