FOTOT/ Rita Ora tregon format e saj seksi në Tiranë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka lajmëruar nëpërmjet rrjetit social, Snapchat se ka ardhur në Tiranë për një gëzim familjar.

Ajo, së bashku me motrën e saj Elena kanë qenë shoqërueset e një mikeshe të tyre, qeë martohej.

Prej fotografive të publikuara, ajo duket shumë joshëse ndërsa kalon kohë me familjen e saj nën ambientet e një hoteli në qendër të kryeqytetit.

Rita ka mbërritur para një nate dhe nuk dihet sa i gjatë do të jetë qëndrimi i saj këtu.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita.jpg","attachment_id":"699310"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-1.png","attachment_id":"699311"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-2.png","attachment_id":"699312"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-3.png","attachment_id":"699313"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rita-4.png","attachment_id":"699314"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *