Kombëtarja stervitje para nisjes për në Stamboll

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Paraditen e sotme kombetarja shqiptare ka zhvilluar nje seance stervitore me futbollistet qe nuk kane patur minutazh te plote ne miqesoren e djeshme, si dhe me futbollistet e tjere qe nuk jane aktivizuar.

Thuajse i gjithe formacioni ka qene pushim, teksa pjesa tjeter ka dale serish ne stervitje.

Trajneri De Biazi ka ndjekur stervitjen e programuar ne nje kohe qe rreth ores 15.00 skuadra do te niset ne aeroport per te udhetuar drejt Stambollit ku do te ndalet atje per 5 dite per te pergatitur ndeshjen zyrtare eleminatore me Izraelin ne 11 qershor.

Ekipit ne Turqi do ti bashkohen edhe Llullaku me Hyken.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *