Ministri i LSI sulmon Ramën: I ke bërë llogaritë gabim, kujdes nga puçi si i 2009. Diversantët brenda listës së PD…!

Replika dhe kundër-replika në distancë janë shkëmbyer sot mes eksponentëve të lartë të dy partive më të mëdha në koalicionin qeverisës, PS-së dhe LSI-së, ku kjo e fundit ka reaguar së fundmi nëpërmjet ministrit ë Mjedisit, Lefter Koka.

Deklaratës së kryeministrit Rama se PS do të fitojë 71 mandate, ministri Koka i është përgjigjur duke i kujtuar Ramës zgjedhjet e 2009-ës.

Reagimi i Kokës në rrjetin social:

Qesharake te gjesh sigurine e 71 mandateve tek diversantet e futur ne listen e PD, e te thuash me ata do bej Shqiperine qe duam.

Llogari gabim, diversante 10 dhe mandate PS vetem 50.

LSI edhe kete rradhe , si ne 2009, do i lere ne tentative puci, LSI Force e Pare

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Ministri i LSI sulmon Ramën: I ke bërë llogaritë gabim, kujdes nga puçi si i 2009. Diversantët brenda listës së PD…!”

  1. Albani says:

    Vari trapin,kur ben si mençem edhe Teri.

  2. praktika says:

    LSI ka frike se do ti ikin socialistet e demokratet qe ka joshur ne gjirin e saj,pasi kane shetitur hu me hu ,ne fun ata do te ikin ne shtepine e tyre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *