Prangoset në Vlorë 66 vjeçari “monstër”, marrëdhënie seksuale dhe homoseksuale me të mitur

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një person në kërkim të dënuar me 4 vite e 5 muaj burg.

Shtetasi Gjergji Memokondaj, 66 vjeç banues në fshatin Babicë akuzohet për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale”me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç parashikuar nga neni 101/1 i Kodit Penal.

Policia ka bërë kapjen dhe arrestimin e këtij shtetasi pasi prej hohësh ka qenë shpallur në kërkim.

Vepër penale për të cilën Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë me Vendimin nr.593, datë 03.12.2014, e ka dënuar këtë shtetas me 4 vite e 5 muaj burg.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Prangoset në Vlorë 66 vjeçari “monstër”, marrëdhënie seksuale dhe homoseksuale me të mitur”

  1. tfgs1 pousti says:

    Ky beqir ka qene prift ne kishen orthodhokse ne Vlore !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *