Deputetja e LSI sulmon Ramën: Kryepolici i Rilindjes ka frikë nga Vettingu, është i tmerruar nga rritja jonë

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Silva Caka ka dalë në një konferencë për shtyp nga selia e kësaj partie.

Ajo e ka akuzuar kreun e qeverisë se donte të manipulonte zgjedhjet si dhe ka bërë çmos që opozita të mos merrte pjesë në zgjedhje.

“Kryepolici i Rilindjes, Edi Rama erdh dje në Berat për të provokuar, i tmerruar nga mbështetja dhe rritja e LSI-së në këtë qark.

Rama i ka injoruar gratë socialiste pasi gra me vlera janë fshirë nga lista.

Ai mendon se mund t’i mashtrojë përsëri socialistët.

Rama bëri përpjekje që opozita të mos futej në zgjedhje dhe donte t’i manipulonte zgjedhjet.

Kryeministri është në panik për mbështetjen që LSI ka në gjithë vendin.

Ai ka frikë nga zbatimi i plotë Vettingut dhe është i tmerruar nga zgjedhjet e lira”, tha Caka.

REMOTE_ADDR:[]

18 komente në “Deputetja e LSI sulmon Ramën: Kryepolici i Rilindjes ka frikë nga Vettingu, është i tmerruar nga rritja jonë”

 1. ariff says:

  ….. per ke ritje e ke fjalen me IDIOTE e lindur ? Nuk e kupton qe po te perdorin oktapodet e LSIse per ti shpetuar burgut .

 2. Nabukodonosor1 says:

  Ne fakt po u zbatua Vetingu kryetari yttrium duhet te shkojme ne burg.

 3. saliu says:

  Ha ha ha LSI partia e KRYEHAJDUTIT qe u kap gjalle e live duke vjedhur me bllok ne dore. E shpetoi Berisha sepse e mbante nen menge si AS te fshehur. Tani qe vetingu po afron duhet te regullojne burgjet. Ky kryemafioz beri cmos te sabotonte vetingun po nuk e arriti dot. Beri cmos te sabotonte PS ta tregonte si delen s zeze qe nuk pranonte te bente zgjedhje pa PD, por Rama ja plasi ne dore planin e LSI qe eshte partia me e korruptuar e historise se Shqiperise. Mose e votoni kete parti te hasanlepiresve qe kane 12 vjet ne pushtet dhe na hiqen si opozite. Ne qoftese ka gabime ne qeverisje ose deshtime sic LSI thote , ajo eshte pergjegjese direkte sepse ka qene pjestare e qeverise.

 4. anila says:

  Ju te LSI beni mire te ndaloni terrorin ne administrate dhe ata formularet e famshem.

  Po ju vjen fundi partise suaj terroriste dhe kryehajdutit Meta!

 5. Edhe ti says:

  Asnjë gjë nuk the moj gjyzlyke thyer

 6. arsela says:

  Per cilat ”gra me vlera” e ke fjalen? Apo per analfabeten dhe perfaqesimin skandaloz te NenKryetares se Bashkise Berat, e cila perfitoi 12 vjet nga PS dhe ne momentin kur Bashkine e morri LSi ajo u konvertua ne LSI-ste? Apo per armaten e atyre te paaftave qe nuk dine te shkruajne gjuhen Shqipe, me diploma UFO dhe Kristal te cilat i keni rekrutuar ne administrate, nga rradhet e skalioneve te LRI?

 7. bledar says:

  ”Grate me vlera” te partise suaj i njohim mire!! CV i kane te pasura si parukiere, recepsioniste, hoteliere, shitese, baby siter, dhe tani mbajne postet me te larta ne shtet.
  Pas 26 Qershorit kur te kaloni ne opozite, do t’ju vije fundi

 8. blerina says:

  Sa e hidhur do jete per ju te LSI data 26 Qershor kur te gjitha grate do t’jua kthejne me vote kunder terrorrin qe i keni bere ne administrate.

 9. Shqupisti says:

  Se sa rritje keni ju,megjithe investimet kesh qe po beni per voten ,do ta merrni vesh me dt.26,po problemi juaj i ngjan sot gjendjes tuaj ne vitin 2009,ku moret 4 mandate qe paria juaj i din shume mire si u moren,Prifti dhe Koka i moren si deputete te pamvarur,me punen dhe investimin e tyre,nje mandat u mor ne berat,kurse kryetari juaj e siguroi mantatin ne Tirane ne fund te lojes me nderhyrjen e Berishes.prandaj me qetesi, dashuri dhe pergjegjshmeri per kontributin qe keni dhene ne qeverisje do merrni dhe shperblimin per bemat e juaja, qe populli i din shume mire,me vot ne dt 26.

 10. I says:

  Keni shpresa tek Athina por ata jane duke vdekur per buke. Edi ka mbeshtetjen e Amerikes te pakten edhe 4 vjet.

 11. kucovari says:

  KOLERA E LSI DUHET ZHDUKUR SA ME PAR

 12. Aldo says:

  Persa i perket propagandeve tuaja per rritje e LSI me duken si historite konspirative qe shkruan Kac Myftaraj qe thjeshte te zhvillojne imagjinaten..kurse per vetingun nje pyetje kam, mendon a do ti kap vetingu gjyqetaret qe i dhane pafajsine ilir floririt per videon me 7%..

 13. eduard says:

  Po kur hapin goje edhe keto te paaftat e LSi, qe po lene nam kudo. Shume shpejt populli do t’jua veri dermen monstrave te LSI

 14. kombi says:

  Kete zarigogen e ka mesuar baftjari te kakarisi , por per te zeze te tyre e kane .

 15. valentina says:

  Z.Kryeminister Shqiperia ka nevoje urgjente per nje tjeter amnisti ne burgjet.lirojini te gjithe ata te denuar qe vuajne denime per akuza ordinere,sepse nuk do te kete vende ne burgje per hajdutet bythqira te cetes LSi se jane te shumte dhe kane akuza nga me monstruozet duke filluar nga kryetari i kesaj bande like hajdutin qe do te duhen te pakten 100 vite qe populli te harroje vjedhjen e tij me ze dhe figure dhe eshte shkaktari kryesor i vrasjeve te kater njerezve ne bulevard dhe eshte ky njeri ideatori qe shtyu sali berishen te jepte urdher te jepte urdher te qellonte mbi protestuesit duke shpresuar te mbyste zerin e protestave duke qene se ishte prane burgut,pra eshte ky njeriu me i rrezikshem per shqiperine pastaj vjen berisha,prandaj popull shqipetar para se te shkoni te votoni shikoni me vemendje se cfare shumtaraqi kokeshtrember kemi pasur kryeminister_kryeparlamentar dhe tani do e kemi dhe president.turp i madh per ne si popull nga hajdut ne president.

 16. fatjon says:

  ”Grate me vlera” qe ka marre LSI jane nje pjesa me e shemtuar e shoqerise sone, te cilat e shikojne kete parti klienteliste si vendi ku mund te shpalosin injorancen, ligesine dhe urrejtjen ndaj pjeses inteligjente te shoqerise.

 17. Gena says:

  ”Antivlerat e kthyera ne vlera.” i moret njerzit me qaf , i infektuat ne pleqeri , i bindet se jan te afte te bejne shkolla dhe te behen drejtora, jeni bere si partia e realizimit te deshirave te femijerise. Shembulli i keq eshte vlere per ju,

 18. beleorataja says:

  Po gezon nga dhitja juaj jo rritja o tutkune. Peshku i madh e ha te voglin po se ke mesuar akoma ti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *