Deputetja e LSI sulmon Ramën: Kryepolici i Rilindjes ka frikë nga Vettingu, është i tmerruar nga rritja jonë

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Silva Caka ka dalë në një konferencë për shtyp nga selia e kësaj partie.

Ajo e ka akuzuar kreun e qeverisë se donte të manipulonte zgjedhjet si dhe ka bërë çmos që opozita të mos merrte pjesë në zgjedhje.

“Kryepolici i Rilindjes, Edi Rama erdh dje në Berat për të provokuar, i tmerruar nga mbështetja dhe rritja e LSI-së në këtë qark.

Rama i ka injoruar gratë socialiste pasi gra me vlera janë fshirë nga lista.

Ai mendon se mund t’i mashtrojë përsëri socialistët.

Rama bëri përpjekje që opozita të mos futej në zgjedhje dhe donte t’i manipulonte zgjedhjet.

Kryeministri është në panik për mbështetjen që LSI ka në gjithë vendin.

Ai ka frikë nga zbatimi i plotë Vettingut dhe është i tmerruar nga zgjedhjet e lira”, tha Caka.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...