Deputetja e përjashtuar nga lista e PD sulmon Fevziun: Merret me thashetheme. Bravo Basha!

Deputetja Mimoza Hajdarmata edhe pse e mbetur jashtë liste ka mbështetur Bashën në këto zgjedhje.

Ndryshe nga të tjerët që i kanë shpallur luftë kryetarit të PD-­së, Hajdarmata mbështet diskursin politik të kryedemokratit. “Bravo #LulzimBasha.

Në një televizion publik flitet me publikun dhe për interesin publik edhe pse gazetari tenton të merret me thashetheme”, shkruan ajo në FB.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/hajdarma-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/hajdarma.jpg","attachment_id":"699995"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *