E quajti LSI “parti shpk”, Gjosha sulmon Bashën: Tentove biznes me kanaçet…!

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka reaguar ndaj deklaratave të kryetarit të PD-së, Basha, se LSI është një shpk e Ilir Metës.

E ftuar në emisionin “5 pyetje nga Babaramo” në “REPORT Tv”, Gjosha u shpreh se Basha nuk mund të flasë për sh.p.k sepse kur kishte drejtimin e Bashkisë së Tiranës, kërkoi të kthente në biznes edhe mbledhjen e kanaçeve të pijeve te ndrushme.

Është për të ardhur keq që fushtat elektorale janë kthyer në fushata batutash.  Është për të ardhur keq dhe mënyra e batutës që përdoret. Unë nuk kam bërë asnjëherë fushatë agresive për të kaluar në fyerje partiake apo personale, por më mirë të themë se kur kam punuar në Bashkinë e Tiranës kur udhëhiqej nga Basha, e vetmja pikëpyetje që vija në lidhje me shpk-të ishte se edhe mbledhja e kanaçeve qe  po kërkohej të kthehej në një biznes, kështu Basha nuk mund të flasë për sh.p.k”, u shpreh Gjosha

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “E quajti LSI “parti shpk”, Gjosha sulmon Bashën: Tentove biznes me kanaçet…!”

 1. Monique llapa says:

  Shko moj bushter skrapari, felliqesira, bande ordinere hajdutesh

 2. Kulmi i nepotizmit. says:

  Po shpk eshte moj zonja Gjosha, Ne perrenjas kyetare e bashkise qe ka punesuar vetem farefisin e saja, nuk eshte shpk… he si thua ti!
  Shpk dhe kaluar shpk se jeni ,pasi ne shpk marrin edhe ndonjeri me pervoje ndersa ne lsi vetem te vjedhesh dhe pervoje tjetr nuk eshte e nevojshme.

 3. Arber Iliri says:

  Po pse me zogu Gjosha nuk mund te flase per SHPK> Ju vertet jeni SHPK e Likes, ju ka gjet pune, shif si ke ec ti, ne bashki, me pas ministre e ku dihet si perfundon.Likja te ka bere se ti dukesh ala e fresket.Masanaj nese donte ta kthente ne SHPK mbledhjen e kanoceve se ka pas keq, c’ka ketu per turp.Ti perpiqu te hedhesh poshte ate qe LSI nuk eshte SHPK e Likes, se ne poplli keshtu e dijme.Ke degjuar per mosrakordim arsyetimesh s’ka te beje hic thenia e Bashes me ate c’ka thua ti per kanocet o Red Bull qe te ben me krahe.

 4. Niku says:

  Gjosha ti nje bunder je e bene detyren… pse se ke denoncuar me para kete gje po na i tregone tani… ju te Lsi jeni jeni super hajduta…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *