FOTOmontazhi/ Rama ironizon Bojaxhiun, Blushin, Vasilin, Idrizin dhe Ndocajn, mbetet jasht Basha

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar së fundi kryetarët e partive të vogla me një fotomontazh.

Në foton që Rama poston në facebook paraqiten Bojaxhiu, Blushi, Vasili, Idrizi dhe Ndocaj  duke pirë birra njësoj sikur të ishin pijanecë.

Rama e shoqëron këtë foto me  diçiturën: “Një foto para se të bëhemi kryeministra”.

Kryeminitri nuk bën anjë koment në status por e shoqëron vetëm me të qeshura.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/18920369_10154821645166523_3341645390142778899_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/18920369_10154821645166523_3341645390142778899_n.jpg","attachment_id":"700313"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Capture-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Capture-3.png","attachment_id":"700314"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *