FOTOT/ Akrobaci në guzhinë

Për shumicën e njerëzve, një pushim kafeje është një shans për t’u çlodhur dhe ndoshta edhe për të ngrënë diçka.

Por për këto motra binjake vallëzimi është mënyra më e mirë për të kaluar pushimin dhe për të pirë kafenë.

Balerinat Alina dhe Emilija Wellbrock, 24 vjeç janë fotografuar  duke praktikuar lëvizjet e tyre në guzhinë teksa ishin duke pushuar.

Në këtë set fotogafik ato demonstrojnë fleksibilitetin dhe teknikën e tyre… në shtëpi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat2.jpg","attachment_id":"700537"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat.jpg","attachment_id":"700536"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat4.jpg","attachment_id":"700540"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat3.jpg","attachment_id":"700538"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat5.jpg","attachment_id":"700541"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat6.jpg","attachment_id":"700542"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/9387596efec3a6fd90593e0c26f0fe0e-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/9387596efec3a6fd90593e0c26f0fe0e.jpg","attachment_id":"700533"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/c5e3b9e22ea02dfd5f9502a64057e5c8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/c5e3b9e22ea02dfd5f9502a64057e5c8.jpg","attachment_id":"700534"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/f8e1331f53778d5481d2821c6791a515-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/f8e1331f53778d5481d2821c6791a515.jpg","attachment_id":"700535"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/sestrynullbliznawki-na-kuhne-1ibc0cfaslo37-001-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/sestrynullbliznawki-na-kuhne-1ibc0cfaslo37-001.jpg","attachment_id":"700543"}]

3 komente në “FOTOT/ Akrobaci në guzhinë”

  1. oh si t’shijo ushQimi psanej lol 😉

  2. Perllat kasapi says:

    Ooooooo ua hangsha gopin. Vetëm mulliri im i kafesë ju mungoka ne kuzhine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *