REPLIKAT/ Qytetari: Edhe te ata që besoja do votojnë LSI. Rama: Mos u mërzit, vazhdo stërvitu këtu me mua…

Raporti me LSI­-në dhe ‘beteja’ për forcën e parë në zgjedhje ka qenë edhe pjesë e replikave që kryeministri Rama ka pasur me ndjekës të tij në rrjetin social Facebook.

Njëri prej komentuesve i shkruan Ramës se edhe ata që besonte do të votojnë LSI­në, por ja çfarë i thotë Kryeministri.

Replikat

Komentuesi: U mundova per Te bere 10 vota plus o Edi,por edhe Te ato qe besoja,do votonin LSI­ne!!!!!

Rama: Qenke munduar vertet te besh humor, heren tjeter mbase i’a del sepse humori eshte ustallek qe kur nuk e ke te nxjerr me keq se c’je. Mos u merzit, vazhdo stervitu ketu me mua, avash avash do i’a dalim

Komentuesi: Ajde ulu me ndonje qender fshati te nxjerresh syt nga ferra . Se po ben edhe te mencurit budallenje ti

Rama: Keli, ne kete rast ti je i mencuri se nuk e kuptova mire?

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Rama-Sot-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Rama-Sot.jpg","attachment_id":"700002"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama-150x150.gif","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama.gif","attachment_id":"700003"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *