Takimet, Rama uron ‘mirëmëngjes’ me imazh nga Tropoja: Shikoni ndryshimin

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama e ka uruar me një imazh nga qyteti i Tropoja.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, ai poston dy foto të shëtitores së Tropojës, si ka qenë para vitit 2013, dhe si është sot.

Në statusin e tij, Rama nuk harron të përmendë edhe faktin se Partia Socialiste kërkon e vetme timonin e reformave, pa të tjerë në prehër.

MIRËMËNGJES 😀

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të shëtitores së Tropojës më 2013 dhe sot🌹

Ende ka shumë për të bërë për Tropojën që duam por dhe shumë ka për të humbur nëse #PartiaSocialiste 🌹 nuk mban, pa të tjerë në prehër, timonin e reformave. Për #ShqipërinëQëDuam 🇦🇱 🇪🇺me #Shtet 💪 #Punë👍 #Mirëqenie 😀

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *