Basha i përgjigjet Ramës për dollinë: Leri dollitë, mos ngri për mua

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

 Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha  i është përgjigjur komenteve të kryemiistrit Edi Rama për dollinë gjatë një takimi me peshkatarët e Vlorës, kur tha: “Hajde ngrejmë një dolli tani, do pijmë për Bashën në Mallakastër”.

“Sot ka ngritur dolli për mua me peshkatarët e Vlorës. Mos ngri dolli për mua Edi Rama, por tregoju peshkatarëve të Divjakës, Vlorës pse nuk mbajte premtimin. Pse duhet te detyrohen t’i rregullojnë varkat e tyre në Greqi e Itali. Lëri dollitë sepse peshkimi s’ka asgjë për të festuar sepse e ke zhytur në dëshpërim peshkimin dhe blegtorinë,” nënvizoi Basha.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *