Eduard Selami, mesazh të fortë: Përpjekjet për të bllokuar reformën në drejtësi do të dështojnë. Koalicionit të krimit po i vjen fundi

Eduard Selami, ish kreu i PD dhe i përjashtuari nga listat e kandidatëve për deputetë nga ana e Bashës, ka lëshuar një mesazh të fortë në drejtim të gjithë atyre që po përpiqen të bllokojnë reformën në drejtësi.

Duke mos përcaktuar se kush janë bllokuesit, ndonëse e lë për ta kuptuar, Selami thotë se do të dështojë gjithë kjo përpjekje.

“Përpjekjet për të bllokuar reformën në drejtësi do të dështojnë. Koalicionit të krimit po i vjen fundi. Shqiptarët do të kenë drejtësi”, shkruan Eduard Selami në rrjetin social.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/basha-berisha-selami-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/basha-berisha-selami.jpg","attachment_id":532197}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *