FOTO/ E pritën me flamurin e PD në Has , ja si i përgjigjej Rama

Kryeministrit Edi Rama duket se nuk i ka lënë shije të mirë supriza që i bënë dje mbështetësit e Partisë Demoraktike në Has gjatë takimit të tij me mbështetësit e PS në atë zonë.

Mbëstetësit e PD kishin dalë në një ballkon përballë Ramës dhe me flamuj në duar bënin shenjën e numrit 6, renditjen e PD në fletën e votimit.

Por Rama nuk i la pa i kthyer përgjigje.

Përmes një fotografie që Rama ka postuar sot në facebook shihet kreu i qeverisë duke ngritur dy gishtat lart duke simbolizuar numrin 2 që ka PS në fletën e votimin.

Këto foto Rama e ka cilësuar si fotoja e ditës (PHOTO OF THE DAY)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama-18.jpg","attachment_id":"701027"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Capture-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Capture-4.png","attachment_id":"701026"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *