Rama, nga Vlora thumbon LSI-në: Jo garante e demokracisë, por e tepsisë

Kryeministri Rama lëshoi sërish sulme ndaj LSI-së dhe partive të vogla gjatë një takimi elektoral në Vlorë.

Rama tha se partitë e vogla duan vetëm një dorë në timonin e qeverisë, në mënyrë që të përmbushin interesat e tyre të vogla.

“Interesat e tyre janë të vogla. Ata duan të plotësojnë vetëm qëllimet partiake. Partitë e vogla nuk janë garante të demokracisë, por garante të tepsisë”, tha Rama në Vlorë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama-fushate3-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama-fushate3.jpg","attachment_id":"701378"}]

1 komente në “Rama, nga Vlora thumbon LSI-në: Jo garante e demokracisë, por e tepsisë”

  1. Lennard says:

    Mire qe e ke kuptue me ne fund!!! Jepi Forca Tashti .Po duhet te mbash premtimin e Madh se DO TE BESH SHTET.27 vjet nuk kam votue asnje here per PS ,po kesaj rradhe kam vendosur ta jap VOTEN.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *