Tom Doshi: Marrim tre deputetë në Shkodër, mbështes vetëm Ramën

Sapo doli nga Prokuroria e Përgjithshme ku u përball me akuzën e  “deklarimit të rremë të pasurisë”, deputeti Tom Doshi u  shpreh i sigurt se e gjithë kjo është presion para fushate.

Doshi theksoi pa mëdyshje se megjithatë kjo nuk e pengon aspak, pasi nuk ka asgjë me ligjin dhe ka mbështetjen e elektoratit.

Më tej ai shtoi se jo vetëm do jetë deputet, por forca që ai përfaqëson, PSD-ja do marrë 3 deputetë në Shkodër.

“Kjo bëhet për zgjedhje, unë kam mesazh për elektoratin të rrijë i qetë, unë nuk kam asgjë me ligjin. Unë do vij në parlament prapë dhe prokuroria do përballet ne gjykatë me akuzat. Asgjë nuk më pengon, përkundrazi më rritet mbështetja më shumë se shihet tendenca ndaj meje, unë pretendoj tre deputete në Shkodër, ardhja imë në parlament është e padiskutueshme”- tha ai.

Ndërsa kur u pyet se me kë do të bëjë koalicion kryetari i partisë që ai garon, Doshi theksoi: Unë mbështes kryeministrin Rama.

 

 

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “Tom Doshi: Marrim tre deputetë në Shkodër, mbështes vetëm Ramën”

 1. dhembeli says:

  He me te lumte bre! Bjeri ne koke Likes

 2. krysho ludovik says:

  hallall ta boft Zoti

 3. ti nuk dot fitosh shkoder por as aj klyshi edi rama nuk dot dal kryeminister une i baj thirrje gjith shqiptarve qe te votojn PD lulzim bashen ne numrin 6 fitore basha posht tom doshi e posht edi rama

  1. Xen deledashi says:

   Baj thirrje baj

 4. Muço Gërdypi says:

  Hehe mbeshtes Ramen thote I degjeneruari si duket I kane nxjerre te palarat ne prokurori sot.
  Letrat para edhe Doshi partnerI frrokve menjiher e drodhi felten
  Jepjani kujt te doni voten o n jerez po mendohuni mire kur votoni kriminel te tille se do u pine gjakun

 5. edi says:

  Hallall Tom-a! Ne Shkoder duan ”Venezian” Tom kingu, por ty hallall ta bofte zoti….

 6. Qifi says:

  O tom moldavja posi mund te jesh me ramen more burre ordiner. Qenkeme bq seç mund te mendoja.

 7. tropojani c100 says:

  pak jane o burr 3 deputet me ate partin e gjinushit qe kandidon ti mafjoz gjinushi komunist i regjur pak jane 3 deputet me shume besoj

 8. Peco says:

  Nuk fiton dote ne Shkoder, kot e ke. Per aq kohe sa do te kesh perballe nje gjeni te fushatave elektorale si Nard Ndoka, me keqardhje te them, se shanset per te fitua te zbehen shume.

 9. Lennard says:

  Te ka ardhur ne Shteg Like Floriri.Mos e kurse o Tom Doshi.

 10. Pallatet Agimi says:

  Nuk ka rendesi se sa deputet fiton Psd-ja. Ka rendesi qe ne parlamentin shqiptar te fitoje e qendroj z. Tom Doshi. Koha e ka provuar se burra te tille, te fjales, perfaqesues te te vobekteve, te beses e te fese, te cilet ne Shqiperi jane te rralle, jane boshti kurrizor i shqiptarise, patriotizmit, ndershmerise dhe perparimit.
  Zoterinj! Mos u genjeni nga propoganda e mashtruseve, e atyre qe nuk kane pare pune me sy, e atyre qe jane mesuar ti rrine popullit kaleqafe. Perkrahni e votoni njerez si z. Tom, fjale pake e pune shume, njohes te jetes te vertete e jo te asaj qe vjen nga genjeshtra e dembelizmi, personalitete qe nuk kane nevoje per kerkend pervecese krenarise per zhvillimin e vendit, mirqenjen e qytetareve.
  Fiksojeni! Zoti Doshi i ka te rralle shoket ne kete vend. Zoti nuk e ben kurre politikanet me shpirtbardhe se ky shkodran i madh, me punetor se ky malesor trim e mendje holle, me patriot se ky shqiptar i thjeshte por memedhetar deri ne vdekje.
  Zoti prof. GJINUSHI. Kesaj rradhe ke zgjedhur shoket e vertete te tu, perfaqesuesit me te denje te qytetarise shqiptare dhe perspektives europiane te saj.

 11. Shkodrani says:

  Iii cfr ftyre. Ca do te marri ky hajdut pulash, shits e trafikant i ndyte droge. Ky po i blen votat e ps, por skane per tia dhan

 12. Arjeta says:

  O Tom Doshi ti je zemra dhe shpirti i tan shkodranëve. Ti duhet me. Fituar 5 deputet me i than të taneve se Shkodra të do më zemër e shpirt. Tan shkodranët e dine se sa ILAÇE u ke falur familjeve në nevojë që skaner as buk për të hanger e jo me për te ble ilaçe, ti je ai djali Shkodre që i ke kuruar falas me ilaçet me paret e tuja. E TAN SHKODRA DUHET ME TE VOTU VETËM TY SE PARTIA DEMOKRATIKE VETËM SKETERRINE E KA BA SHKODRËN.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *