VIDEO/ Moment tragjik, vajza shtypet nga treni

Ky është momenti tragjik ku një 19 vjeçare shtypet nga treni, por fatmirësisht ajo ka mundur që të mbijetojë.

Pratiksha Natekar, kishte vendosur kufjet në vesh teksa po kalonte shinat dhe nuk e kishte dëgjuar trenin që po vinte.

Fatmirësisht drejtuesi i trenit e pa atë në kohë dhe aktivizoi frenat me shpejtësi duke bër të mundur që vajzës mos t’i  kalonin përsipër që të gjithë vagonët.

Vajza u dërgua me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja e tmerrshme ndodhi në një stacion hekurudhor në Indi.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *