FOTOT/ Armina: Sa me fat jam që më dashuron Shkëlzeni…

Armina Mevlani ka pasur pardje ditëlindjen.

Sot ajo ka postuar disa foto dhe një shënim, ku thotë se ndihet me fat që e dashuron Shkëlzeni.

“Jeta ka te beje vetem me dashurine! Te jesh me fat do te thote te marresh dhe te japesh dashuri te paster.Cdo ditelindje me kujton sesa e rrethuar jam nga kjo gje e mrekullueshme qe quhet”dashuri”!Nga familja ime , i fejuari, miqte dhe te gjithe ju!Do doja te falenderoja Zotin si fillim dhe te gjithe te dashurit e mi te zemres ❤❤❤.Ju dua shume”, shkruan Armina.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/armina-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/armina.jpg","attachment_id":"702117"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/armina-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/armina-1.jpg","attachment_id":"702118"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/armina-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/armina-2.jpg","attachment_id":"702119"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/armina-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/armina-3.jpg","attachment_id":"702120"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/armina-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/armina-1.png","attachment_id":629496},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/armina-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/armina-3.png","attachment_id":629499}]

7 komente në “FOTOT/ Armina: Sa me fat jam që më dashuron Shkëlzeni…”

 1. war viqidol dogs says:

  ka ardhur koha e bicheve.
  .
  Qen Berisha junior ka kercenuar gjeneral Luan Hoxhen me jete si Kosta trebicka dhe ne vend qe zyrtaret amerikane ta denoconin shkerdhen berishen si terrorist i japin vize..gjeneralit..

  ja cfare thone qitapet e ambasades amerikane:

  Kabllogramet, Shkëlzeni presion Luan Hoxhës
  .
  Kabllogramet e ambasadës amerikane në Tiranës, dërguar DASH, dëshmuan qartësisht se çfarë mendonte Uashingtoni për pushtetin e Sali Berishës. Në kabllogramet e publikuara nga Uikiliks, përmendej Luan Hoxha për një bisedë në të cilën ai kishte informuar ambasadorin amerikan Uidhers në lidhje me Gërdecin. Hoxha kishte dënuar tek Uidhers edhe kërcënimet e djalit të Berishës, nëpërmjet telefonit. “Hoxha pranoi se stafit të tij ishte thënë të transportonte municionin në atë vend dhe të ruante vendin dhe te qepte gojen. Pas kësaj, presioni mbërriti përmes telefonit nga një djalë i ri, i cili më pas u konfirmua si Shkëlzen Berisha, djali i kryeministrit, që e urdhëroi me kercenim të vijonte dërgimin e municionit të kalibrit të lartë në Gërdec, pa pasur asnjë vonesë”, shkruhet në kabllogramin e ambasadës së SHBA.
  .
  habitem me shtypin shqiptar qe japin rendesi biceve te xen incestit

 2. nn says:

  O zoooot ……. inshalla zgjohesh shpejt nga kjo ender, se po zgjati, do biesh ne koma pastaj, dhe kur te zgjohesh nuk do ta gjesh dashurine prane

 3. Xen deledashi says:

  ja edhe pak e kArmina do ti coje cigare Xen pederastit ne burg

 4. Sali Berisha says:

  Se sa vlera ka kjo femer mund ta kuptoje me 1 test te thjeshte….

  Diten qe Zenit nuk do i ngrifet k… nga tulet e kesaj bota e kesaj trapes merr fund.
  Me 1 fjale jeta e kesaj varet tek bolet e Zenit.
  Le te mundohet dikush ti japi vlere tjeter kot e ka .
  Ne bote ky fenomen po perhapet me shpejtesi …varen fatet e jeteve tek bolet dhe Armina nuk ben perjashtim
  Ja fut kot me keto perrallat ne emer te dashurise

 5. Ladi says:

  Kjo eshte femer budallaqe,
  Po te kish tru do rrinte ne hije.

 6. rama-basha says:

  Thjesht buce qe ben seks me lek,asgje me teper.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *