FOTOT/ Berisha thotë se takoi kryeministrin hungarez por fotografia është e 2014-tës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkruar në faqen e tij në Facebook se ndodhet në Budapest për një drekë pune me kryeministrin hungarez Victor Orban.

Ai ka shpërndarë  edhe një fotografi me shefin e qeverisë hungareze Orban.

Por ajo që bie në sy është se kjo fotografi është tepër e vjetëruar dhe nuk bën aspak fjalë për një takim aktual.

Fotografia ku Berisha flet për këtë takim, i takon 15 dhjetorit të vitit 2014 ku ai ka zhvilluar një vizitë në përkujtim të 25 vjetorit të fillimit të revolucionit antikomunist në Rumani.

Siç duket, ish-kryeministri ka nostalgji për kohët e vjetra.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Capture-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Capture-2.jpg","attachment_id":"701612"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/u-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/u.jpg","attachment_id":"701615"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *