Meta i zbraz të gjitha: Basha pranoi të jetë flutur në zyrën e Ramës, u përdor tre herë kundër meje

Ish-kreu i LSI-së Ilir Meta ka “shpërthyer” ndaj kryeministrit Edi Rama dhe liderit të opozitës Lulzim Basha.

Ai tha se Basha pranoi të jetë një flutur më tepër në zyrën e Ramës duke u përdorur nga Rama.

“Mua më vjen keq që këta po vazhdojnë të përdorin njerëzit, për të hequr njerëzit për bindje politike.

LSI-në nuk e fali as Enveri, as Ramizi, as Nano.

Unë nuk u tremba as nga Nano, as nga Berisha dhe nuk trembem nga Tomi dhe Xherri të cilët po sjellin praktikat më të fëlliqura të cilat shqiptarët i kishin harruar.

Basha pranoi të jetë një flutur më shumë në zyrën e Edi Rames duke u përdorur për herë të tretë” tha Meta në studion e emisionit “Opinion”.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Meta i zbraz të gjitha: Basha pranoi të jetë flutur në zyrën e Ramës, u përdor tre herë kundër meje”

 1. angjelini says:

  Ti Ilir Kokemadhi je I paster si banjot publike andaj ke te drejte te ankohesh.

 2. Arti says:

  Kta jane mesuar gjithmone të fitojn edhe kur nuk kane votat dhe kur ju prishet terezia qe duhet me treguar forcen se kush je dhe sa vlen edhe presidenti I zgjedhur shperthen si kamikaz ngaqe të tille jane.

 3. Arber Iliri says:

  Nano ka thene se ti ke qene nxenesi me i mire i tij ne politike, ne fakt i ngjan Nanos shume vetem se je shume fshatar se Nano, i ngjan Berishes ne kete fushe.Tregon origjinen sado te mundohesh ta fshehesh.

 4. the Punisher says:

  Te dinim per nje politikan-mafioz gjakftohte, por ti qenke thjesht nje rrote kari si shumica e shqiptareve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *