Rama tallet me Republikën e Re të Bashës: Më duket si reklamë birre!

Nga qendra e qytetit të Vlorës, Kryeministri ka folur në lidhje me kundërshtarin e tij në kampin e djathtë, dhe se çmendim ka ai vetë për Republikën e Re të Lulzim Bashës.

I ftuar në emisionin Studio e Hapur, Kryeministri ka dhënë për herë të parë një cilësim të tijin në lidhje me Republikën e Re.

Sipas Ramës, slogani i PD-së dhe Lulzim Bashës, më shumë duket si një reklamë birre dhe jo një mesazh për të inspiruar dhe tërhequr qytetarët.

“Më duket si një promovim birre… si një birrë shqiptare natyrisht”-tha Rama

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bashsi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bashsi.jpg","attachment_id":"701475"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *