Sheshi “Skënderbej”, Patozi: Krijesa e Ramës me siglën e Lali Erit e ka një gjë të bukur

Përmes një postimi në Facebook, ai thotë se ndonëse sheshi “Skënderbej” nuk ka ndonjë gjë të bukur, ai gjen një element interesant, që sipas tij është parkimi nëntokësor.

“GJENI TE BUKUREN TEK SHESHI SKËNDERBEJ

Ia fusin kot të gjithë ata që po thonë në kor se kryevepra e fundit e “Rilindjes”, rikonstruksioni i sheshit “Skënderbej”, është sa e shpifur, aq edhe e shëmtuar. Krijesa e Edi Ramës me siglën e Lali Erit e ka njè gjë të bukur; PARKIMIN NENTOKËSOR”, shkruan Patozi.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “Sheshi “Skënderbej”, Patozi: Krijesa e Ramës me siglën e Lali Erit e ka një gjë të bukur”

 1. Fredi FR says:

  Kush jane keta qe therrasin ne kor,ti dhe joteme? Dale te hapet njehere pastaj lihni ne kor si zagare.

 2. dummy user says:

  Pate shansin 8 vite te beje dicka me te bukur se kjo, dhe bere nje mut. Kaq kritike dhe derajist te medhenj qe jeni ju, i bie qe te kishit ndertuar nje shqiperi kryeveper. Por fatkeqesisht kryeveper nuk eshte. Kshuqe i bie se jeni te paafte, ti & Co.

 3. zana says:

  Zoti patozi,
  Tezja ime e ndjere thoshte une flas drejt pa nuk me duan. Edhe me ju keshtu ndodhi. Por pa problem, rendesi ka shikoni njerzit ne sy pa frike e pa turp.

 4. lakja says:

  pasi e ndrite ne politike me largpamesine tende tani po na del dhe arkitekt —–ik o pallosh shit banane me ndonje kioske

 5. Xen deledashi says:

  Normale. Malokët janë mësuar ndryshe.

 6. Strong says:

  Sa cmirezinj keta PD-istet e ndyre!

 7. lyl cadra says:

  …o katunar patosi,kujton se po te rrish diasa vite ne tiron behesh qytetar!?
  Qeni nuk e ndjen eren e luleve…

 8. Boom says:

  O Patoz po te gjithe ju PeDeristet qenkeni psikopate. Shko dil protesto edhe ti si Nishani kunder parkut te femijeve. E kupton se Sala fshiu bythen me ty dhe Tani kauzat e tua Jane kritikat ndaj pemeve e gureve.

 9. skrapari says:

  Gjuhe zagaresh te paguar ketu.Asgje profesionale.Po helbete, diploma e Lali erit per maredhenje me publikun, e padron Rames piktor njedimensional.Vazhdoni zagare, vazhdoni.U bete leht specialiste te planifikimit te territorit.Ku keshtu? Na thoni te shkojme te blejme dhe ne nje diplome?

 10. un, ti, ai, ajo, ne, ju, ata, ato says:

  se marr vesh!?
  shum mir e ka! shum i shemtuar eshte!
  pse ju cpon gjithmon e verteta!?
  megjithate, mua me duket si nje shtepi boshe qe me kalimin e kohes do te mbusget me objekte te bukura.
  por perseri, tani per tani eshte mjaft i shemtuar. mund te ishte bere shum here dhe me i bukur ne krahasim me gjith ate pllakat te madhe betoni apo guri qe te pjek nen shkelqimin e djellit.

 11. Orli says:

  “Alfons ballshi” ka te drejte sepse ka nostalgji per sheshin e mbushur me kioska dhe loqet e shurraneve qe shurrosnin cepave te barakave “made in pd”

 12. kombi says:

  KERKONI QIMEN NE VEZE . SHESHET NE EUROPE NUK JANE FANTASTIKE , JANE SHUME ME TE THJESHTA SA SA KY SHESH .
  ESHTE NJE PUNE E MADHE ME SHUME KOSTO ,PRANDAJ MOS E TEPRONI ME KRITIKA .
  JU NUK JENI ME TE AFTE SE ATA DHE PER KETE NUK KA NEVOJE TE DISKUTOHET ASPAK. JU NUK JENI AS SA 1/1000 E PS .PD DO TE SHKERMOQET ME KEQ .
  RROFTE PS!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *