Rama i thotë “PO” ftesës së Arian Çanit, pas shumë vitesh në “Zonë e Lirë”

Lideri i Partisë Socialiste Edi Rama do të jetë mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin ‘Zonë e lirë’ të Arjan Çanit.

Pas shumë vitesh mungese në këtë emision kreu i qeverisë ka njoftuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut se do të jetë i pranishëm falë Endri Fugës, këshilltarit të tij për median.

“Sonte pas shumë motesh do rishfaqem me urdhër nga lart, dmth nga Endri Fuga, në Zonën e Lirë të Arian Çanit😎”, pohon Rama në mesazhin e tij.

Gazetari Çani vazhdimisht  ka përmendur hapur në emisionet e tij dhe nëpër studio të tjera televizive faktin se ka pasur hatërmbetje me kryeministrin.

Por sot Çani do t’i harrojë të gjitha.
Rama

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Rama i thotë “PO” ftesës së Arian Çanit, pas shumë vitesh në “Zonë e Lirë””

 1. Qytetari says:

  Te isha kryeminister nuk do te pranoja kurre te behesha pjese e nje emisioni ordiner, i cili i apelohet nje niveli inteligjence nen mesataren e ulet.

  1. Lugati says:

   ahhhh tashi ka gjet tenxherja kapakun…palle njoni dopio palle tjetri…hajde KM LUGAT HAJDE TE QIFSHA VER LLAPEN PARA TEJE

   1. spartaku says:

    Lugat! Qenke vertet lugat,por nga ata te lumit.Nuk ke faj ti,ka gazeta Tema qe shfaq keto komete prej idioti,injoranti e nje budallai qe tallet i ter qyteti.Kujt i vlen ky koment? Vetem ty.Kafshe tropilkale.Edi Rama eshte nje kryeminister i nderuar,dhe ka mbeshtetjen e popullit.Prandaj ti nuk ke te drejte te tallesh me popullin qe mbeshtet kryeministrin.

    1. Lugati says:

     o taku i ke mor leje mamit me shkrujte….laskar

 2. arbereshi says:

  Katunari i Mashkullores qeka ne feste sot. I ulet doza e inferioritetit 10% sot

 3. Tajari says:

  Z.Rama ,
  Edhe pa buke të kishe ngelur nuk duhet të shkosh….po ku ju ka ngelur Ju dinjitet ne karakter….Gezoje kohen ne Zona e lire e mutit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *