VIDEO/ Rama “tërbon” kundërshtarët, publikon emocionet e qytetarëve: O yll bote, o njësh, o burrë i gjatë…!

Kryeministri Rama, i cili dje zhvilloi takime me elektoratin e majtë në Sarandë dhe zonat përreth ka publikuar një video, ku qytetarët e komplimentojnë.

Në një video ‘my camera”, ata nuk kanë ngurruar t’i puthin edhe duart atij.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...