VIDEO/ Rama “tërbon” kundërshtarët, publikon emocionet e qytetarëve: O yll bote, o njësh, o burrë i gjatë…!

Kryeministri Rama, i cili dje zhvilloi takime me elektoratin e majtë në Sarandë dhe zonat përreth ka publikuar një video, ku qytetarët e komplimentojnë.

Në një video ‘my camera”, ata nuk kanë ngurruar t’i puthin edhe duart atij.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “VIDEO/ Rama “tërbon” kundërshtarët, publikon emocionet e qytetarëve: O yll bote, o njësh, o burrë i gjatë…!”

 1. tuçmaku says:

  sa popull i trash i bejn komplimenta sikur i u duhet per te ber seks kryeministri jo per tju qeverisur vendin, servila

 2. DETARI [email protected] says:

  nji yll i politikes shqiptare qe perbaltet nga plehrat antishqiptare !

  jemi me ty Edi Rama !

  1. Xen deledashi says:

   Zoti i dhëntë forcë që të përballojë tere injorantet, plehrat e antishqiptaret e këtij vendi !

 3. MeleqAgaci says:

  Ka disa video ne YouTube ku po keta “qytetare” puthin doren e Kreshniki Spahiut ne 2013

 4. kafe e hidhur says:

  ja delet ja dhe ujku alfa:)))krahasohen keta politikanet e koheve te sotme me ismail qemalin …kaja nonen..u meriton ai popull..i ka mesuar enveri me njeshin skan faj,i bejm njesha te gjithe sa u vem hurin pastaj..para ketij bem njesh salen:)))sala ishte isa boletini:)

 5. shushica says:

  Ky eshte populli i majte ,ai popull qe perben dhe do te perbeje shumicen ne Shqiperi….Rama nuk duhet te vetemashtrohet duke menduar se eshte vetem ai qe i ben ata te votojne majtas …Natyrisht politikat e PS bejne qe keto vota te shtohen ne se keto politike shkojne ne favor te shumices ,te atyre qe duan zhvillim ekonomik per te gjendur nje vend pune ku te fitojne me pune te ndereshme jeten e tyre dhe te familjeve,te atyre qe duan drejtesi te barabarte ,te atyre qe duan shkolla e shendetesi dinjitoze sepse nuk kane mundesi te shkojne tek privati ,te atyre qe duan krenari kombetare dhe politika mbarekombetare moderne ,ku edhe çamet edhe minoritaret ta ndjejne vehten te barabarte e solidare me njeri tjetrin,sepse njerezit e thjeshte nuk duan te jene shoviniste ..Prandaj Rama duhet te shpejtoje e te qartesoje poliyikat e majta….te marri shembull nga Corbyn qe per 20 dite fushate ,nga bojkoti ku e kishte izoluar media arriti te pengoje konservatoret te marrin shumicen ,,,duke deshmuar qe edhe nje vend i pasur si GB kerkon politika te majta te theksuara …Po Shqiperia…Leri batutat …z.Rama ,shpall qarte ate program qe duan shumica ,qe ne aleance nuk mund ta realizoje ,leri premtimet e fshehta,besnikeria ne politike duhet te jete vetem ndaj atyre qe te votojne ,atyre qe te japin te drejten te qeverisesh..Kij nderin te te quajne Rama Hood….sic quajne sot britaniket Corbyn Hood,qe u votua nga mbi 65 perqind e grupmoshes 18…35 vjec ,Gjerat jane me te thjeshta me rinine …

  1. Lugati says:

   o cuna mos u skandalizoni poplli fukara edhe e bon…shifni MERO BAZEN per shembull u bone 4 vjet ju bo llapa gjak tu lepi sa lugatin sa shtangistin..ene ska maru akoma se me fitu lul modeli t’shifni ju me sa perkushtim sa ka per t’ja thith…kurse lugati mu ka bo mo keq se ver llapa

 6. Mirush says:

  Ashtu si ua puthi dhe ai te tjerëve. Merrni shembull nga një njeri që e do popullin e tij.

 7. Lpl. says:

  Keshtu jane Shqiptaret popull i mbrapambetur i pa zhvilluar tribal , qane kolektivisht emocjonohet kolektivisht dashurin kolektivisht urren kolektivisht , popull i çekuilibruar i cili eshte per tu vajtuar .

 8. Liri says:

  I ka lezet. E ben me pasion detyren. Na ndihmo vella ta kapim veten si popull se jemi akoma shume nevojtare. Ju uroj fitoren 70+x deputete.

 9. Strong says:

  Njeriun e mire e duan te gjithe!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *