VIDEO/ Basha dështon dhe në Shkodër, qytetarët braktisin mitingun e PD

Thuajse në çdo miting të tij, ajo që vihet re është mbështetja e paktë qytetare. Fjala është për kreun e PD-së Lulzim Basha i cili sot ishte në Has, një nga bastionet e demokratëve.

Por ashtu siç jemi mësuar në çdo miting të tij këtë fushatë elektorale, edhe Shkdra nuk ka bërë përjashtim, ku vihet re një numër shumë i vogël qytetarësh.

Pamjet nga mitingu i sotëm elektoral i PD tregojne qartë se qytetarët e kanë braktisur Bashën dhe politikën e selisë blu. Dhe tashmë edhe në një bastion të djathtë.

Por si duket edhe keqmenaxhimi dhe administrimi i qytetit nga ana e kryebashkiakes demokrate Voltana Ademi është tashmë një fakt që shihet edhe tek mbështetja e vakët e shkodranëve tek PD dhe Basha.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Basha dështon dhe në Shkodër, qytetarët braktisin mitingun e PD”

  1. Xen deledashi says:

    Nuk duket gjë që po ikin nga mitingu. Mos u bëni fare se i ngjani Lulit e Sali pinokut mbasandaj

  2. Lul-kari says:

    Ose Lulezim Basha ka “Lajthitur”..ose kerkon te “Lajthise” Shqipetaret me Republiken e Re…t´e mene :Per c´fare Republike na Flet ky “Hollandezi” i PD-se?? ky eshte nje bastarde i ndyre , GENJESHTARE qe Shoke ka vetem Veten e tije…Na bene per te dhjere kur flet…ik o “Lule” ik se te pame qe ne Mengjez se c´fare “Luleje” je..nje Hale Berishjane je..lol

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *