VIDEO/ Moment tronditës, makina del nga rruga dhe përplaset me autobusin

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Japoni, pasi një makinë e cila udhëtonte me shpejtësi të madhe ka “fluturuar” drejt autobusit me pasagjerë.

Videoja tronditëse shfaq makinën e zezë  e dalë jashtë kontrollit që fluturon në ajër dhe përplaset me autobuzin që tranportonte turistë, në një autostradë në Japoni.

Shoferi i autobusit mbeti i vdekur në vend dhe më shumë se 20 pasagjerë të tjerë u lënduan.

Pamjet e këtij aksidenti janë regjistuar nga kamerat që ishin të instaluara në autobus.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *