Basha fushatë në “territorin” e Tahirit, militanti: Hajde o komandant Luli. Kreu i PD: Erdha, erdha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Bash ka bërë fushatë gjatë paradites së sotme në Kombinat dhe Unazën e Re, pjesë e njësisë administrative nr. 6 ku nga PS­ja kandidon Sajmir Tahiri.

Gjatë ecjes në këtë zonë, Basha është futur në disa dyqane dhe restorante dhe ka përshëndetur e takuar banorët e zonës.

Në një prej ambienteve një militant iu drejtua Bashës duke i thënë “hajde o komandant Luli hajde” dhe përgjigjja e liderit të opozitës ishte “erdha, erdha për fitore”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/basha-fushate-41-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/basha-fushate-41.jpg","attachment_id":"703714"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *