FOTO LAJM/ “Republika e re” e Luzim Bashës…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha siç duket është kujdesur që të fusë në listat e kandidatëve njerëz të rinj siç ai i quan, por të cilët rezultojnë jo dhe aq të panjohur për publikun.

E tillë është  kandidatura e ish shefit  të Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura të Shqipërisë Xhemal Gjunkshi.

Ai renditet i dyti në listat e Partisë Demokratike në qarkun e Dibrës.

Xhemal Gjunkshi dha dorëheqjen nga Forcat e Armatosura të Shqipërisë në nëntor të vitit 2013.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTO LAJM/ “Republika e re” e Luzim Bashës…”

  1. vezhgim says:

    Dhe me këtë makinë ka shkelur rëndë ligjin dhe duhet të dënohet!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *