FOTOT/ “Ku i ke lënë recipetat Gigi”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Modelja Gigi Hadid nuk heziton të bëjë çdo gjë për të qënë në qentër të vëmendjes dhe për këtë ajo  është shfaqur mjaft në Nju Jork e veshur me një t-shirt pa recipeta.

Modelja 22-vjeçare është fotografuar teksa zbriste nga makina dhe dukej mjaft seksi  e veshur me të bardha.

Teska ecte në rrugë Gigi ka tërhequr vëmëndjen e fansave të saj të cilët nuk hezitonin për ta përshëndetur.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi.jpg","attachment_id":"703985"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi2.jpg","attachment_id":"703986"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi3.jpg","attachment_id":"703987"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi4.jpg","attachment_id":"703988"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi5.jpg","attachment_id":"703989"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi6.jpg","attachment_id":"703990"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi7.jpg","attachment_id":"703991"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/cd-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/cd.jpg","attachment_id":"703984"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *