REPLIKAT/ Qytetari: Do vijë një kohë që edhe ti do të kthehesh te PD. Rama: Do ndodhë por…

Në një video të postuar në rrjetin e tij social “Facebook”, sërish kryeministri Rama nuk ka nguruar pa thumbuar PD.

Aty shikohet një fëmijë i vogël i cili ka në dorë flamurin e PD, dhe ndërkohë thërret: Edi Rama! Edi Rama.

Si gjithnjë të shumtë janë qytetarët që i shkruajnë dhe i komentojnë.

Njëri nga komentuesit i shkruan që të ketë frikë nga LSI.

Por e menjëhershme ka qenë përgjigja nga ana e Ramës, i cili i shkruan se kush është Vasili.

Qytetari: Zoti kryeminister kujdes sepse ke perball nje aleate te forte LSI ke Vason

Rama: Kush eshte Vaso?

Ndërsa nga ana tjetër një qytetarë i shkruan se do të vijë një kohë që ai do të kthehet tek PD.

Qytetari: Kjo do te thot se do vi nje kohe edhe ti do te kthehesh te PD se femit jan parashikues te mire

Rama: Kthehet PD te une Viktor

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “REPLIKAT/ Qytetari: Do vijë një kohë që edhe ti do të kthehesh te PD. Rama: Do ndodhë por…”

  1. The Punisher says:

    Vaso eshte ai qe i ka gjetur pune gruas se qytetarit ne fjale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *