Takimi Rama-Nano, reagon këshilltari i ish-kryeministrit: Nuk keni parë gjë akoma

Pas takimit që Kryeministri Edi Rama zhvilloi me liderin historit të PS Fatos Nano ditën e djeshme në qytetin e Durrësit ka reaguar ish këshilltari i Nonas kur ai ishte kryeministër, Ylli Dylgjeri.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook, Dylgjeri përsërit frazën tashmë të njohur të kryeministrit Rama, “nuk keni parë gjë akoma”.

Ende nuk dihen detaje rreth këtij takimi, por sipas ish këshilltarit të Fatos Nanos do të kemi surpiza.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Takimi Rama-Nano, reagon këshilltari i ish-kryeministrit: Nuk keni parë gjë akoma”

 1. Vladimir says:

  Respekti eshte njerezor dhe Edi ben mire ta takoje e ta vleresoje per kontributet ne PS. Por te kthehesh te Fatosi sot, eshte humbje kohe. Beri aq mbrapshti si cunak i perkedhelur qe zoti t’ja fali. Ne me shumu se dy dekada te shkuara dem, Fatosi ka pjesen e vet.
  Ndaj shqiptaret nuk kane gje per pare nga Fatosi dhe nga ju, zoti keshilltar.

  1. ''ai qe per 500vjt i sherbeu turkut dhe u hoq si turk,sot nuk mund te quhet shqiptar..............! says:

   rikthim i Nanos ne postin presidentit dhe hedhje ne koshin e plehrave[aty ku vertet e meriton] e sunitit Metin………….

 2. I says:

  Arrestime peshqish te medhenj.

  1. Aleksander says:

   Eh kjo eshte ajo qe pritet,por po mendohen nga ta fillojne, nga Berisha Meta apo Nano ? -Cili do te behet kurbani i pare i integrimit ne BE ?

 3. spectrum says:

  Po do shohim ne burg gjithe ciraket e Kremlinit

 4. Vojo.B says:

  Nano President në vend të Metës i cili do të procedohet shumë shpejt për “impeachment”.

 5. Peco says:

  Nano e beri burgun qe kishte per te bere. Mire apo keq, ai ka qene ne krye te puneve ne kete vend me pak se gjithe te tjeret. Qysh nga viti 2005 ai nuk eshte perzier ne asgje. Dhe nuk jane pak, plot 12 vjet. Sot Rama e takon per te kercenuar Ilir Meten. Me kete takim duket sikur Rama I thote Metes: nderin ta beme, te zgjodhem President. Nese ti e tepron me sulmet ndaj PS, dije se Nano aty eshte, se bashku me Bashen bejme 84 deputet pas zgjedhjeve dhe I thua lamtumire presidences. Por nje mundesi tjeter eshte qe Nano ti kete kerkuar te perfshihet ne kabinetin e ardhshem. Si minister I jashtem, ose I ekonomise Nano duket mjaft I pershtatshem.

 6. loni says:

  Eshte shume frik, pasi ka mundesi qe te behet Nano President, pas zgjedhjeve.

 7. populli says:

  Jam i te njejtit mendim si Vojo.b,zgjedhje e goditur,Nano president

 8. Apostol says:

  Po do te ishte nder per kete vend nese ndodh reagimi moral e politik. Si mumd te lini kalbesirat dhe hajdutet nese kerkoni shtet dhe integrim. Si mund te votohen deputete te Lsi ata qe erdhen e iken nga institucionet shteterore e vodhen e tani bejne presion se kane lekun ne vend te moralit. Nano eshte lider i politikes dhe vertet skemi pare gje……nga ky takim. Bravi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *