FOTOT/ Një nënë seksi si Kourtney Kardashian

Motra e Kim, Kourtney Kardashian mund të themi se është një mama seksi dhe e kujdesshme për fëmijët e saj.

Ajo së fundmi është fotografuar në plazhet e Miamit teksa freskohej në breg të detit me një prej fëmijëve të saj.

Por Kourtney Kardashian “harroi” se nuk duhet të veshësh rroba banjo të bardha sepse pasi futesh në ujë ato bëhen transparente.

Dhe kjo gjë i ndodhi asaj, por Kardashian nuk e vrau mëndjen fare për këtë dhe vazhdoi e qetë që të freskohej në det.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian7.jpg","attachment_id":"704337"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian6.jpg","attachment_id":"704336"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian5.jpg","attachment_id":"704335"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/41570C2200000578-0-Kou-m-109_1497208782127-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/41570C2200000578-0-Kou-m-109_1497208782127.jpg","attachment_id":"704329"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian.jpg","attachment_id":"704330"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian1.jpg","attachment_id":"704331"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian2.jpg","attachment_id":"704332"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian3.jpg","attachment_id":"704333"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian4.jpg","attachment_id":"704334"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian8.jpg","attachment_id":"704338"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian9.jpg","attachment_id":"704339"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kardashian10.jpg","attachment_id":"704340"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *