Rama e nis mëngjesin me Urën e Bunës në Shkodër: Si e donte Voltana dhe si e bëmë ne…!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri ka preferuar ta nisë me një pamje të urës së Bunës në Shkodër, ku duket qartë transformimi i saj.

Por gjithashtu Rama nuk ka ngurruar që të përdorë edhe një ironi ndaj kryetare së bashkisë së qytetit verior, me të cilën shpesh herë ka qenë në qendër të vëmendjes për çdo debat dhe komunikim mes tyre në çdo takim.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të Urës së Bunës deri 9 javë më parë, siç e donte Voltana, dhe Ura e Bunës mbrëmë për Shkodrën që duam ne”, shkruan Rama.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama-25-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama-25.jpg","attachment_id":"704175"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama-1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rama-1-2.jpg","attachment_id":"704177"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *