Servet Pëllumbi komenton mesazhin e Nanos: Ishte në kohën e duhur! Si ndikon përçarja…!

Një ndër emblemat e PS, Servet Pëllumbi inkurajon Edi Ramën në deklaratat që PS të fitojë timonin e qeverisjes.

Sipas Pëllumbit, mesazhi i Nanos ishte në momentin e duhur.

Kur historia vihet para realietit, ka impuls të ri.

Mesazhi i Fatos Nanos, ishte në momentin e duhur dhe në interes të anëtarit të PS dhe elektoratit.

Ka faktorë që e bëjnë të pashmangshme përplasjen dhe përcarjen, por ndonjëherë përcarja ndikon pozitivisht.

Si në këtë rast të tanishëm”, tha Pëllumbi për Report Tv.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *