VIDEO/ Çdo gjë falas për 30 minuta, “çmenden” gratë boshatisin qendrën tregtare

Gjatë Muajit të Ramazanit dhe konkretisht më datë 29 maj një qëndër tregtare “Lulu Center and Hypermarket” në Abu Dhabi ka dhuruar 30 minuta shopping falas për klietët e saj.

Femrat e kësaj zone, por dhe burrat nuk e  kanë menduar dy herë faktin për të shkuar në këtë qendër dhe për të marrë ç’të mundin falas.

Në video do të shikoni gratë e veshura me burka që “sulen” si të çmendura për të marrë në 30 minuta gjithçka që të mundin, mbushin krahët me rroba madje hedhin përtokë dhe raftet.

https://www.youtube.com/watch?v=L7BrrLgyW14

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Çdo gjë falas për 30 minuta, “çmenden” gratë boshatisin qendrën tregtare”

  1. LORA says:

    Sidoqofte ,ky eshte nje eksperiment qe nuk e konkuron dot torten e lul-holandezit,,,,o nene,o nene,me legena dhe gjezdisje mbi torte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *