Duka: De Biazit i besuam dashurinë e jetës, çfarë të bënim më shumë!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, do të dalë nesër me një qëndrim zyrtar të institucionit që drejton rreth pakënaqësisë që shfaqi sot trajneri De Biazi i cili bëri të qartë se nuk do të rinovonte më në Shqipëri.

I kontaktuar nga “Panorama Sport” menjëherë pas konferencës së teknikut, Duka u përgjigj se trajnerit i kishte dhënë “dashurinë e jetës” dhe ajo ishte maksimumi që mund t’i ofronte

“Nuk e kam dëgjuar dhe nuk e di nëse është e vërtetë. Ne i kemi besuar dashurinë e jetës (Kombëtaren), çfarë mund të bënim më shumë!”, deklaroi kreu i FSHF-së.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *